S152AH-915S
DigiKeys produktnummer
730-1007-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S152AH-915S
Beskrivning
RF ANT 915MHZ WHIP TILT RP-SMA
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
915MHz Spröt (lutning) RF-antenner 902MHz-928MHz 2dBi RP-SMA hona Kontaktdonsmontering
Kategori
Antal band
1
Tillverkare
Nearson Inc.
VSWR
2
Förpackning
Bulk
Förstärkning
2dBi
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
RP-SMA hona
Frekvensgrupp
UHF (300MHz-1GHz)
Monteringstyp
Kontaktdonsmontering
Frekvens - (center/band)
915MHz
Höjd (max)
4,370" (111,00mm)
Frekvensomfång
902MHz-928MHz