STDCSW4-16M
DigiKeys produktnummer
644-STDCSW4-16MTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-STDCSW4-16MCT-ND - Remsbit (CT)
644-STDCSW4-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
STDCSW4-16M
Beskrivning
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 MHz ±15ppm Kristaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STDCSW4-16M Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Arbetstemperatur
-10°C-75°C
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
16 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±15ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)