STDCRG1-16M
DigiKeys produktnummer
644-STDCRG1-16MTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-STDCRG1-16MCT-ND - Remsbit (CT)
644-STDCRG1-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
STDCRG1-16M
Beskrivning
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 MHz ±20ppm Kristaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
16 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)