STD-CTZ-1-19.2M | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | STD-CTZ-1-19.2M |
Beskrivning | CRYSTAL 19.2MHZ 7PF WTHRM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 15 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 19.2 MHz ±10ppm Kristaller 7pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Lastkapacitans 7pF |
Tillv. | ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms |
Serie | Driftläge Grundton |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -30°C-85°C |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Typ MHz kristall | Inkapsling/låda |
Frekvens 19.2 MHz | Leverantörens enhetsförpackning 4-SMD (2x1,6) |
Frekvensstabilitet ±12ppm | Storlek/dimension L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm) |
Frekvenstolerans ±10ppm | Höjd - monterad (max) 0,026" (0,65mm) |