STD-CTZ-1-19.2M
DigiKeys produktnummer
644-STDCTZ-1-19.2MTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-STDCTZ-1-19.2MCT-ND - Remsbit (CT)
644-STDCTZ-1-19.2MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
STD-CTZ-1-19.2M
Beskrivning
CRYSTAL 19.2MHZ 7PF WTHRM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
19.2 MHz ±10ppm Kristaller 7pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
7pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
19.2 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±12ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)