NT2520SA-26.000000MHZ-A1 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | NT2520SA-26.000000MHZ-A1 |
Beskrivning | XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 26 MHz TCXO Kapad sinusvåg Oscillator 2,4V 4-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spänning - källa 2,4V |
Tillv. | Frekvensstabilitet ±2,5ppm |
Serie | Arbetstemperatur -30°C-75°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Ström - drift (max) 1,1mA |
Artikelstatus Föråldrad | Monteringstyp Ytmontering |
Resonatorbas | Inkapsling/låda 4-SMD, utan ledning |
Typ | Storlek/dimension L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm) |
Frekvens | Höjd - monterad (max) 0,031" (0,80mm) |