NT2016SA-32M-END4263A | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | NT2016SA-32M-END4263A |
Beskrivning | XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SMD |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 32 MHz TCXO Oscillator 1,8V 4-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | NT2016SA-32M-END4263A Modeller |
Kategori | Spänning - källa 1,8V |
Tillv. | Frekvensstabilitet ±2 ppm |
Serie | Arbetstemperatur -30°C-85°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Ström - drift (max) 1,5mA |
Artikelstatus Föråldrad | Monteringstyp Ytmontering |
Resonatorbas | Inkapsling/låda 4-SMD, utan ledning |
Typ | Storlek/dimension L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm) |
Frekvens | Höjd - monterad (max) 0,031" (0,80mm) |