NSC5350B-26M
DigiKeys produktnummer
644-NSC5350B-26MTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-NSC5350B-26MCT-ND - Remsbit (CT)
644-NSC5350B-26MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSC5350B-26M
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SMD
Detaljerad beskrivning
26 MHz TCXO Kapad sinusvåg Oscillator 1,8V 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±500 ppb
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Ström - drift (max)
1,5mA
Klassificeringar
AEC-Q100, AEC-Q200
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Utgång
Kapad sinusvåg
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)