NSC5344B-100M
DigiKeys produktnummer
644-NSC5344B-100MTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-NSC5344B-100MCT-ND - Remsbit (CT)
644-NSC5344B-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSC5344B-100M
Beskrivning
XTAL OSC XO 100MHZ LVDS 3.3V SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Viloläge (ström av) 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
40mA
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
AEC-Q200
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Viloläge (ström av)
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)