NSC5318C-32M
DigiKeys produktnummer
644-NSC5318C-32MTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-NSC5318C-32MCT-ND - Remsbit (CT)
644-NSC5318C-32MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSC5318C-32M
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SMD
Detaljerad beskrivning
32 MHz TCXO Kapad sinusvåg Oscillator 1,8V 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±500 ppb
Serie
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Ström - drift (max)
1,7mA
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)