NSC5153A-32.768K
DigiKeys produktnummer
644-NSC5153A-32.768KTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-NSC5153A-32.768KCT-ND - Remsbit (CT)
644-NSC5153A-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSC5153A-32.768K
Beskrivning
OSC XO 32.768KHZ CMOS 1.8V SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Ström - drift (max)
32µA
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)