NSC5136A-32K768
DigiKeys produktnummer
644-NSC5136A-32K768TR-ND - Remsa och spole (TR)
644-NSC5136A-32K768CT-ND - Remsbit (CT)
644-NSC5136A-32K768DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSC5136A-32K768
Beskrivning
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
36 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NSC5136A-32K768 Modeller
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±30ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
260µA
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)