NSC5021D-33.3333M
DigiKeys produktnummer
644-NSC5021D-33.3333MTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-NSC5021D-33.3333MCT-ND - Remsbit (CT)
644-NSC5021D-33.3333MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSC5021D-33.3333M
Beskrivning
XTAL OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
Detaljerad beskrivning
33.3333 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Ström - drift (max)
5,5mA
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
AEC-Q100, AEC-Q200
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Funktion
Viloläge (ström av)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)