NSC5004A-25M
DigiKeys produktnummer
644-NSC5004A-25MTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-NSC5004A-25MCT-ND - Remsbit (CT)
644-NSC5004A-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSC5004A-25M
Beskrivning
XTAL OSC XO 25MHZ CMOS 1.8V SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NSC5004A-25M Modeller
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
9mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)