MU01499-32.768K
DigiKeys produktnummer
644-MU01499-32.768KTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-MU01499-32.768KCT-ND - Remsbit (CT)
644-MU01499-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MU01499-32.768K
Beskrivning
CRYSTAL 32.768KHZ 9PF SMD
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 9pF 80 kOhms 2-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (1,6x1)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,039" (1,60 x 1,00mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)
Lastkapacitans
9pF