MU00626-32.768K
DigiKeys produktnummer
644-MU00626-32.768KTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-MU00626-32.768KCT-ND - Remsbit (CT)
644-MU00626-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MU00626-32.768K
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz Kristaller 6pF 80 kOhms 2-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (2,05x1,2)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,081" x B 0,047" (2,05 x 1,20mm)
Lastkapacitans
6pF
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)