MU00003-32.768K
DigiKeys produktnummer
644-MU00003-32.768KTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-MU00003-32.768KCT-ND - Remsbit (CT)
644-MU00003-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MU00003-32.768K
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MU00003-32.768K Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)
Lastkapacitans
12,5pF