LNCF001-25M
DigiKeys produktnummer
644-LNCF001-25MTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-LNCF001-25MCT-ND - Remsbit (CT)
644-LNCF001-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LNCF001-25M
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±50ppm Kristaller 8pF 50 Ohms 2-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Artikelstatus
Inte för nya designer
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (8x4,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,315" x B 0,177" (8,00 x 4,50mm)
Frekvenstolerans
±50ppm
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)