LNCD1-10M
DigiKeys produktnummer
644-LNCD1-10MTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-LNCD1-10MCT-ND - Remsbit (CT)
644-LNCD1-10MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LNCD1-10M
Beskrivning
CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 MHz ±50ppm Kristaller 8pF 120 Ohms 2-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
120 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
10 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (5x3.2)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±50ppm
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)