NV6514C-RA
DigiKeys produktnummer
1913-NV6514C-RATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NV6514C-RA
Beskrivning
GANSAFE 650V 25 (MAX)MOHM TOLL G
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Effektströmbrytare/drivkrets 1:1 N-kanal 90A TOLL-4L
Kategori
Spänning - drift (Vcc/Vdd)
11V-18V
Tillv.
Ström - utgång (max)
90A
Serie
Rds On (typ)
18mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ingångstyp
Ej växelriktande
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Ändringshastighetskontrollerad
Brytartyp
Felskydd
Strömbegränsning (fast), övertemperatur, kortslutning
Antal utgångar
1
Arbetstemperatur
-40°C-150°C (TJ)
Förhållande - ingång:utgång
1:1
Monteringstyp
Ytmontering
Utgångskonfiguration
Låg sida
Leverantörens enhetsförpackning
TOLL-4L
Utgångstyp
N-kanal
Inkapsling/låda
Spänning - last
650V