OKI-78SR-3.3/1.5-W36H-C
DigiKeys produktnummer
811-3014-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OKI-78SR-3.3/1.5-W36H-C
Beskrivning
DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Tillverkarens standardleveranstid
43 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Byte av linjärjustering DC-DC-omvandlare 1 Utgång 3,3V 1,5A 7V - 36V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OKI-78SR-3.3/1.5-W36H-C Modeller
Kategori
Ström - utgång (max)
1,5A
Tillv.
Effekt (Watt)
5 W
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Tråg
Egenskaper
SCP
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Typ
Byte av linjärjustering
Effektivitet
85,5%
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - ingång (min)
7V
Inkapsling/låda
3-SIP modul
Spänning - ingång (max)
36V
Storlek/dimension
L 0,65" x B 0,41" x H 0,30" (16,5 x 10,4 x 7,6mm)