OKI-78SR-12/1.0-W36-C
DigiKeys produktnummer
811-3293-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OKI-78SR-12/1.0-W36-C
Beskrivning
DC DC CONVERTER 12V 12W
Tillverkarens standardleveranstid
43 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Byte av linjärjustering DC-DC-omvandlare 1 Utgång 12V 1A 15V - 36V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OKI-78SR-12/1.0-W36-C Modeller
Kategori
Ström - utgång (max)
1A
Tillv.
Effekt (Watt)
12 W
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Tråg
Egenskaper
SCP
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Typ
Byte av linjärjustering
Effektivitet
95,3%
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - ingång (min)
15V
Inkapsling/låda
3-SIP modul
Spänning - ingång (max)
36V
Storlek/dimension
L 0,41" x B 0,30" x H 0,65" (10,4 x 7,6 x 16,5mm)