MYRGM105150B31RA har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Murata Power Solutions Inc.
I lager: 1 409
Datablad
Oisolerad PoL-modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 1,05V 1,5A 2,7V - 5,5V Ingång
MYRGM1R5A
Pico BK | Datasheet Preview
MYRGM105150B31RA
DigiKeys produktnummer
811-MYRGM105150B31RATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MYRGM105150B31RA
Beskrivning
DC DC CONVERTER 1.05V
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
MYRGM105150B31RA Modeller
Kategori
Spänning - utspänning 1
Tillv.
Ström - utgång (max)
1,5A
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Föråldrad
Effektivitet
92%
Typ
Oisolerad PoL-modul
Monteringstyp
Ytmontering
Antal utgångar
1
Inkapsling/låda
9-PowerTFQFN modul
Spänning - ingång (min)
2,7V
Storlek/dimension
L 0,13" x B 0,10" x H 0,04" (3,2 x 2,5 x 1,0mm)
Spänning - ingång (max)
5,5V