D1U54P-W-650-12-HB3C
DigiKeys produktnummer
D1U54P-W-650-12-HB3C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D1U54P-W-650-12-HB3C
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 650W
Tillverkarens standardleveranstid
43 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Frontend AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 90-264VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
D1U54P-W-650-12-HB3C Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Spänning - isolering
3 kV
Förpackning
Box
Effektivitet
94%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-5°C-50°C
Typ
Frontend
Egenskaper
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Rackmontering
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 9,00" x B 2,15" x H 1,57" (228,6 x 54,5 x 40,0mm)
Spänning - utspänning 1
12V
Godkännande myndighet
CB, cCSAus, CE, TUV
Ström - Utgång 1
54.2 A