XRCPB25M000F0Z00R0 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Murata Electronics
I lager: 3 344
Datablad
25 MHz ±100ppm Kristaller 6pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning