XRCPB24M000F2P00R0 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Murata Electronics
I lager: 31 709
Datablad
24 MHz ±20ppm Kristaller 6pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning