XRCGB24M000F2P00R0
DigiKeys produktnummer
490-9762-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-9762-1-ND - Remsbit (CT)
490-9762-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XRCGB24M000F2P00R0
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±20ppm Kristaller 6pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
XRCGB24M000F2P00R0 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
24 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
6pF