RDER71H221K0P1H03B
DigiKeys produktnummer
490-8827-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RDER71H221K0P1H03B
Beskrivning
CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
220 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
EDA-/CAD-modeller
RDER71H221K0P1H03B Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,236" (6,00mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)