RDER71H104K0M1H03A
DigiKeys produktnummer
490-9144-1-ND - Remsbit (CT)
490-9144-3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RDER71H104K0M1H03A
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RDER71H104K0M1H03A Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,098" (4,00 x 2,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,236" (6,00mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)