RDE5C1H221J0M1H03A | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | RDE5C1H221J0M1H03A |
Beskrivning | CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 RADIAL |
Tillverkarens standardleveranstid | 17 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 220 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | RDE5C1H221J0M1H03A Modeller |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Tillv. | Tillämpningar |
Serie | Monteringstyp |
Förpackning Remsbit (CT) Remsa och låda (TB) | Inkapsling/låda Radial |
Artikelstatus Aktiv | Storlek/dimension L 0,157" x B 0,098" (4,00 x 2,50mm) |
Kapacitans | Höjd - monterad (max) 0,236" (6,00mm) |
Tolerans ±5% | Ledaravstånd 0,197" (5,00mm) |