NFE61HT332Z2A9L
DigiKeys produktnummer
490-6951-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-6951-1-ND - Remsbit (CT)
490-6951-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NFE61HT332Z2A9L
Beskrivning
FILTER LC(T) 3300PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LC (T-Typ) EMI-filter 3rd Beställning Lågpass 1 kanalig C = 3 300pF 2 A 2706 (metrisk 6816), 3 PC-öron
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NFE61HT332Z2A9L Modeller
Kategori
Värden
C = 3 300pF
Tillverkare
Murata Electronics
ESD-skydd
Nej
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Spänning - märkt
100V
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Lågpass
Inkapsling/låda
2706 (metrisk 6816), 3 PC-öron
Filterordning
3rd
Storlek/dimension
L 0,268" x B 0,063" (6,80 x 1,60mm)
Teknologi
LC (T-Typ)
Höjd
0,075" (1,90mm)
Antal kanaler
1
Basproduktens nummer
Ström
2 A