LQW32FT2R7M0HL
DigiKeys produktnummer
490-LQW32FT2R7M0HLTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-LQW32FT2R7M0HLCT-ND - Remsbit (CT)
490-LQW32FT2R7M0HLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LQW32FT2R7M0HL
Beskrivning
FIXED IND 2.7UH 975MA 220 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.7 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 975 mA Max. 220mOhm 1210 (metrisk 3225)
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 220mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
200MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Typ
Trådlindad
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±20%
Leverantörens enhetsförpackning
1210
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
975mA
Höjd - monterad (max)
0,098" (2,50mm)