LQW15AN4N7C00D
DigiKeys produktnummer
490-1139-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-1139-1-ND - Remsbit (CT)
490-1139-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LQW15AN4N7C00D
Beskrivning
FIXED IND 4.7NH 750MA 70 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.7 nH Oskärmad Trådlindad Induktor 750 mA Max. 70mOhm 0402 (metrisk 1005)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LQW15AN4N7C00D Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 70mOhm
Tillv.
Q @ Frekv
25 vid 250MHz
Serie
Frekvens - självresonant
8GHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Induktans
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,024" (1,00 x 0,60mm)
Tolerans
±0,2 nH
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)