LQG15HN4N7C02D
DigiKeys produktnummer
490-15088-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-15088-1-ND - Remsbit (CT)
490-15088-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LQG15HN4N7C02D
Beskrivning
FIXED IND 4.7NH 700MA 160 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.7 nH Oskärmad Flerlager Induktor 700 mA Max. 160mOhm 0402 (metrisk 1005)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LQG15HN4N7C02D Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 160mOhm
Tillv.
Frekvens - självresonant
6GHz
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Flerlager
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Material - kärna
Leverantörens enhetsförpackning
0402 (metrisk 1005)
Induktans
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±0,2 nH
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)