LLL185R71E103MA01L har utgått och tillverkas inte längre.
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 9 136
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
10000 pF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0306 (metrisk 0816)
LLL185R71E103MA01L
DigiKeys produktnummer
490-4315-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-4315-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LLL185R71E103MA01L
Beskrivning
CAP CER 10000PF 25V X7R 0306
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
LLL185R71E103MA01L Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,031" x B 0,063" (0,80 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,024" (0,60mm)