LLL185R71C473MA01L har utgått och tillverkas inte längre.
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
0.047 µF ±20% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0306 (metrisk 0816)