LLL185R71A104MA01L har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Murata Electronics
I lager: 10 000
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 3 566
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
0.1 µF ±20% 10V Keramiska kondensatorer X7R 0306 (metrisk 0816)
LLL185R71A104MA01L
DigiKeys produktnummer
490-4321-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-4321-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LLL185R71A104MA01L
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 10V X7R 0306
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
LLL185R71A104MA01L Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,031" x B 0,063" (0,80 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,024" (0,60mm)