LLL185R70J224MA01L
DigiKeys produktnummer
490-4323-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-4323-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LLL185R70J224MA01L
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 6.3V X7R 0306
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.22 µF ±20% 6,3V Keramiska kondensatorer X7R 0306 (metrisk 0816)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LLL185R70J224MA01L Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL (omvänd geometri)
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Monteringstyp
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
0306 (metrisk 0816)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,031" x B 0,063" (0,80 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,024" (0,60mm)