KRM55WR71J226MH01K
DigiKeys produktnummer
490-5786-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-5786-1-ND - Remsbit (CT)
490-5786-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KRM55WR71J226MH01K
Beskrivning
CAP CER 22UF 63V X7R SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF ±20% 63V Keramiska kondensatorer X7R Staplad SMD, 2 J-Lead
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
KRM55WR71J226MH01K Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
Staplad SMD, 2 J-Lead
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,240" x B 0,209" (6,10 x 5,30mm)
Kapacitans
Tjocklek (max)
0,264" (6,70mm)
Tolerans
±20%