GRT32DR61E106ME01L
DigiKeys produktnummer
490-12483-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GRT32DR61E106ME01L
Beskrivning
CAP CER 10UF 25V X5R 1210
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X5R 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GRT32DR61E106ME01L Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,087" (2,20mm)