GRM188R72A681JA01D är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
YAGEO
I lager: 5 836
Datablad
680 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
GRM188R72A681JA01D
DigiKeys produktnummer
490-GRM188R72A681JA01DTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GRM188R72A681JA01D
Beskrivning
CAP CER 680PF 100V X7R 0603
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
GRM188R72A681JA01D Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)