GRM188R72A221MA01D är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Murata Electronics
I lager: 46 723
Datablad
Uppgradering
Murata Electronics
I lager: 38 158
Datablad
Similar
Direkt
KEMET
Direkt
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
220 pF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)