GRM033R71C222KA88J
DigiKeys produktnummer
490-GRM033R71C222KA88JTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-GRM033R71C222KA88JCT-ND - Remsbit (CT)
490-GRM033R71C222KA88JDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GRM033R71C222KA88J
Beskrivning
CAP CER 2200PF 16V X7R 0201
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0201 (metrisk 0603)
EDA-/CAD-modeller
GRM033R71C222KA88J Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)