GRM0335C1H330GA01J
DigiKeys produktnummer
490-GRM0335C1H330GA01JTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-GRM0335C1H330GA01JCT-ND - Remsbit (CT)
490-GRM0335C1H330GA01JDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GRM0335C1H330GA01J
Beskrivning
CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0201
Detaljerad beskrivning
33 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
EDA-/CAD-modeller
GRM0335C1H330GA01J Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)