GJM1555C1H3R3DB01D
DigiKeys produktnummer
490-GJM1555C1H3R3DB01DTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-GJM1555C1H3R3DB01DCT-ND - Remsbit (CT)
490-GJM1555C1H3R3DB01DDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GJM1555C1H3R3DB01D
Beskrivning
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0402
Detaljerad beskrivning
3.3 pF ±0,5pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
GJM1555C1H3R3DB01D Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±0,5pF
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)