GJM0335C1E4R5CB01D
DigiKeys produktnummer
GJM0335C1E4R5CB01D-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GJM0335C1E4R5CB01D
Beskrivning
CAP CER 4.5PF 25V C0G/NP0 0201
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.5 pF ±0,25pF 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GJM0335C1E4R5CB01D Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög Q, låg förlust
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
±0,25pF
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)