GCQ0335C1H8R2CB01D är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 29 715
8.2 pF ±0,25pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
GCQ0335C1H8R2CB01D
DigiKeys produktnummer
490-GCQ0335C1H8R2CB01DTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCQ0335C1H8R2CB01D
Beskrivning
CAP CER 8.2PF 50V C0G 0201
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Tolerans
±0,25pF
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)