GCM1885C2A561FA16D
DigiKeys produktnummer
490-GCM1885C2A561FA16DTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-GCM1885C2A561FA16DCT-ND - Remsbit (CT)
490-GCM1885C2A561FA16DDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCM1885C2A561FA16D
Beskrivning
CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
560 pF ±1% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GCM1885C2A561FA16D Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)