GCM1885C1H150GA16D är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 0
Datablad
KEMET
15 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
GCM1885C1H150GA16D
DigiKeys produktnummer
490-GCM1885C1H150GA16DTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCM1885C1H150GA16D
Beskrivning
CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0603
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)