GCM0335C1H820JA16D
DigiKeys produktnummer
490-GCM0335C1H820JA16DTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-GCM0335C1H820JA16DCT-ND - Remsbit (CT)
490-GCM0335C1H820JA16DDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCM0335C1H820JA16D
Beskrivning
CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0201
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
82 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
EDA-/CAD-modeller
GCM0335C1H820JA16D Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)